Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Київщині торгували тютюновими виробами без марок акцизного податку та ліцензії

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Фахівці Головного управління ДПС у Київській області провели обстеження території біля ринку міста Кагарлик, за результатами якого встановлено, що в кіоску проводиться реалізація тютюнових виробів без марок акцизного податку та застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Співробітники відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Київській області спільно з працівниками управління протидії економічним правопорушенням ГУ ДФС у Київській області організували та провели фактичну перевірку. Згідно з наданими документами, перевіркою встановлено, що реалізацію тютюнових виробів не маркованих марками акцизного податку та без застосування РРО та одержання відповідної ліцензії проводить громадянка, не зареєстрована в органах державної влади як суб’єкт господарювання, про що складено акт і протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 КУпАП.

Співробітники управління протидії економічним правопорушенням ГУ ДФС у Київській області згідно зі складеним описом вилучили з незаконного обігу тютюнові вироби без марок акцизного податку в асортименті у кількості понад 2000 пачок на загальну суму більше 88 тис. грн.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі