Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Про новації у застосуванні РРО платниками єдиного податку другої-четвертої груп на тематичному семінарі

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Сьогодні для платників єдиного податку другої-четвертої груп Васильківщини відбувся черговий тематичний семінар щодо новацій податкового законодавства у сфері застосування РРО, декларування громадянами доходів та легалізації заробітної плати.

Участь у заході взяв керівний склад та фахівці Головного управління Державної податкової служби у Київській області, Головного управління Пенсійного фонду у Київській області.

Зокрема, у ході роботи податківці зосередили увагу платників на перспективах у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій та термінах їх обов’язкового використання. Зупинилися також і на актуальних питаннях декларування доходів, отриманих протягом 2020 року, термінах та способах подання декларації про майновий стан і доходи до територіальних контролюючих органів та порядку отримання податкової знижки.

Представник ГУ Пенсійного фонду України у Київській області Наталія Кізілова наголосила на основних негативних аспектах використання незадекларованої найманої праці та виплати заробітної плати в «конверті».

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі