Семінар у Києво – Святошинському районі: про новації у новаціях податкового законодавства

62

Податківці Київщини продовжують знайомити платників єдиного податку другої-четвертої груп з новаціями у податковому законодавстві. Цього тижня фахівці Головного управління Державної податкової служби у Київській області, Головного управління Пенсійного фонду у Київській області провели черговий тематичний семінар у Вишневому Бучанського району. У семінарі взяли участь начальник управління адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Інна Косяченко, начальник Києво-Святошинської ДПІ Наталія Волощук, начальник відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області Анатолій Ткаченко.

Говорили про проведення цьогорічної кампанії декларування, а також можливості отримання податкової знижки.

Податківці детально розповіли про вимоги застосування РРО та програмних РРО, коло платників, порядок їх реєстрації.

Також у ході семінару розглянули основні види порушень, пов’язані з використанням незадекларованої найманої праці та допуск до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Наостанок фахівець ГУ Пенсійного фонду України у Київській області Анатолій Ткаченко розповів учасникам заходу як розмір майбутньої пенсії залежить від страхового стажу та заробітної плати.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot
Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі