Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Семінар у Києво – Святошинському районі: про новації у новаціях податкового законодавства

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Податківці Київщини продовжують знайомити платників єдиного податку другої-четвертої груп з новаціями у податковому законодавстві. Цього тижня фахівці Головного управління Державної податкової служби у Київській області, Головного управління Пенсійного фонду у Київській області провели черговий тематичний семінар у Вишневому Бучанського району. У семінарі взяли участь начальник управління адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Інна Косяченко, начальник Києво-Святошинської ДПІ Наталія Волощук, начальник відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області Анатолій Ткаченко.

Говорили про проведення цьогорічної кампанії декларування, а також можливості отримання податкової знижки.

Податківці детально розповіли про вимоги застосування РРО та програмних РРО, коло платників, порядок їх реєстрації.

Також у ході семінару розглянули основні види порушень, пов’язані з використанням незадекларованої найманої праці та допуск до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Наостанок фахівець ГУ Пенсійного фонду України у Київській області Анатолій Ткаченко розповів учасникам заходу як розмір майбутньої пенсії залежить від страхового стажу та заробітної плати.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot
Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі