Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Надання адміністративних послуг у січні 2021 року

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

За січень 2021 року з питань отримання адміністративних послуг до Обухівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області звернулось 483 суб’єкти господарювання. Найбільш запитуваною адміністративною послугою у січні є послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків – 207.

Всього за січень 2021 року надано 416 адміністративних послуг, з них:

– видача довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету – 83;
– реєстрація платника єдиного податку – 74;
– надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 8;
– реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 45;
– реєстрація РРО та розрахункових книжок – 32.

Для платників податків та громадян у приміщенні ДПІ розміщені інформаційні та тематичні стенди з питань застосування норм податкового законодавства, зразки заповнення заяв, податкової звітності, єдиного внеску та перелік надання адміністративних послуг.

Нагадуємо, що перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Інформацію з питань режиму роботи Обухівської ДПІ та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (04572)7-09-16, (04572)7-04-89 або на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Коментарі