Легалізація заробітної плати

120

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує, що 02.02.2020 року набрав чинності Закон України від 12.12.2019 року №378-ІХ «Про внесення змін до Кодексу законів про працю в Україні». Цим Законом внесені зміни до ст. 265 КЗпП, відповідно до якої, роботодавці несуть відповідальність в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту). Питання відповідальності роботодавців за використання найманої праці без оформлення трудових відносин, залишається на сьогодні найбільш запитуваним серед платників. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства.

Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Працівники, які одержують гроші „в конвертах” позбавляють себе соціальних виплат та гарантій. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тому легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найпріоритетніших напрямків роботи державних службовців. Працівник, який отримує заробітну плату в „конверті” стає повністю залежним від роботодавця. Він не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу.

Тому, важливо розуміти, що існує заробітна плата “в конверті”, але пенсії “в конверті” не існує. Той, хто отримує нелегальну заробітну плату не дбає про своє майбутнє!

Обухівська ДПІ

 

Коментарі