Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Ось і завершився зимовий святковий цикл великих релігійних свят, що зігрівають добром і милосердям наші серця, вселяють віру та надію, що завтрашній день для кожного з нас буде радісним, щасливим, успішним, а Україна – вільною, єдиною та процвітаючою.

Дуже символічним є те, що по завершенню величних християнських свят понад 100 років тому відбулась вікопомна подія для усього українського народу – 22 січня 1919 року у Києві на Софійській площі було проголошено Акт злуки і дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка й Західноукраїнська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

Щиро вітаю вас зі святом – Днем Соборності України!

Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії українського народу важливим національним святом. Ми, українці, дуже волелюбні. Ми повинні пам’ятати, що лише соборний народ може називатися нацією, що тільки в єдності наша сила.

У цей день задумаймося про те, що незалежно від місця проживання, політичних уподобань і розбіжностей, ми – український народ. Саме це усвідомлення, а також любов до рідної землі повинні бути найважливішими.

Сьогодні наша країна переживає складні часи, українські військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора, мужньо протистоять ворогу та відстоюють соборність і самостійність України.

Висловлюю велику вдячність усім, хто у скрутні для нашої країни часи постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

А усім мешканцям громади сердечно бажаю міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!

З повагою Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі