Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

За 2020 рік підприємства Київської області сплатили 3,3 млрд грн податку на прибуток, – Олена Виноградова

За 2020 рік підприємства Київської області сплатили до бюджету 3,3 млрд грн податку на прибуток. Як повідомила начальник податкової служби регіону Олена Виноградова, сума надходжень до скарбниці зросла на 5% або майже 165 млн грн додаткових коштів порівняно з показником 2019 року.

Найбільші суми сплатили суб’єкти господарювання, що ведуть свою діяльність у Києво-Святошинському районі – 383 млн грн, Броварському та Бориспільському 343,4 та 326,4 млн грн відповідно.

Платникам податку на прибуток підприємств необхідно подавати Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за оновленою формою, починаючи зі звітного (податкового) періоду – І квартал 2021 року.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року запроваджено нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, а також єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Нові рахунки доступні за посиланням
https://kyivobl.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

ВАЖЛИВО!

Кошти, сплачені на старі рахунки не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі