Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Платники Київщини забезпечили бюджетам ОТГ майже 16 млрд грн.

За 2020 рік платники пристоличного регіону спрямували до місцевих бюджетів на 9% більше, аніж у 2019 році. Про це повідомила начальник податкової служби регіону Олена Виноградова. «За минулий рік платники Київщини спрямували до бюджетів територіальних громад області більше 16 мільярдів гривень, що на 1,3 млрд грн перевищує показник 2019 року», – зазначила Виноградова.

Найбільші суми забезпечили платники, зареєстровані у Бориспільському та Києво-Святошинському районах – по 2,6 млрд грн та Білоцерківському – 2,4 млрд грн.

Левову частку надходжень до бюджетів області забезпечила сплата податку на доходи фізичних осіб: у розрізі основних платежів його питома вага складає 66%. При цьому сума надходжень за рік дорівнює 10,5 млрд грн, а темп приросту до 2019 року – 9% або 907 млн грн додаткових коштів.

Малий та середній бізнес сплатив 2,4 млрд грн єдиного податку, що на 9% або 194 млн грн більше за суму, що надійшла за 2019 рік.

З-поміж майнових податків за обсягом надходжень лідирує плата за землю із сумою сплати 1,5 млрд грн та темпом приросту 2% або 30 млн грн відповідно до показника 2019 року.

На другому місці – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. За рік до бюджетів громад платники спрямували 477 млн грн, збільшивши темп приросту на 19% або 75 млн грн. Третє місце обіймає транспортний податок: за 2020 рік власники елітних автомобілів сплатили
12,3 млн грн.

На 23% або 100 мільйонів гривень зросла сплата акцизного податку. За 2020 рік суб’єкти господарювання спрямували до місцевих бюджетів 537 млн грн за право здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі