Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

За 2020 рік платники Київщини спрямували до Державного бюджету майже 16 млрд грн

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

За підсумками 2020 року платники Київської області спрямували до Державного бюджету майже 16 млрд грн податкових зборів та платежів. Про це повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова. Зокрема, вона зазначила, що цей показник зріс на 13% або 1,8 млрд грн порівняно з надходженнями 2019 року.

Найбільші суми до державної скарбниці перерахували платники, зареєстровані у Києво-Святошинському районі – 2,9 млрд грн, Бориспільському та Білоцерківському – 2,4 та 2,1 млрд грн відповідно.

Переважну частину надходжень у розрізі основних платежів – 48% – забезпечив податок на додану вартість. За словами Олени Виноградової, у 2020 році суб’єкти господарювання сплатили 7,7 млрд грн ПДВ з темпом приросту до 2019 року 22% або 1,4 млрд грн.

На другому місці за обсягом надходжень – податок на доходи фізичних осіб. Так, за 2020 рік мешканці Київщини зі своїх доходів сплатили 3,5 млрд грн ПДФО, прискоривши динаміку росту на 10% або 302 млн грн.

Завершує трійку лідерів податок на прибуток підприємств з річною сумою сплати 3,3 млрд грн. За словами очільника податкової служби Київщини, у 2020 році рівень сплати податку підвищився на 5%, що у грошовому еквіваленті дорівнює 165 млн грн додаткових для бюджету коштів.

На підтримку Збройних сил України платники пристоличного регіону спрямували 988 млн військового збору. Це на 9% або 82 млн грн більше за показник 2019 року.

Нагадуємо, з 1 січня 2021 року в Україні запроваджено єдиний рахунок для сплати податків. Більше інформації за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/446976.html

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі