Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Перелік видів діяльності, для яких використання РРО чи ПРРО стане обов’язковим – розширено

Обухівська ДПІ Головного управління ДПС у Київській області повідомляє, що Законом України від 01.12.2020 № 1017-ІХ, з 1 січня 2021 року розширено перелік ризикових видів діяльності, для яких стане обов’язковим використання традиційних чи програмних РРО.

Зокрема, обов’язкове застосування РРО запроваджується для окремих категорій фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку, таких як торгівля ювелірними виробами та побутовими виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я.

Також, зобов’язані застосовувати РРО підприємці-спрощенці, незалежно від обсягу доходу, які здійснюють діяльність у таких сферах як реалізація технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, реалізація лікарських засобів, виробів медичного призначення та пива.

Вищевказаним Законом збільшено обсяг доходу для підприємців – платників єдиного податку, у разі перевищення якого необхідно застосовувати РРО (крім ризикових видів діяльності). Так, застосувати РРО (ПРРО) з 2021 року необхідно буде у разі перевищення такими платниками протягом календарного року обсягу доходу у 220 розмірів мінімальної заробітної плати (1 320 000 грн). У 2020 році цей обсяг доходу складав 1000000 гривень.

Обухівська ДПІ

Коментарі