Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

За 11 місяців 2020 року підрозділи аудиту податкової служби Київщини провели 321 документальну перевірку бізнесу

Протягом січня-листопада 2020 року управлінням проведено 321 документальну перевірку, в тому числі 69 планових та 252 позапланові перевірки. Про це повідомив заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Мазуренко.

«За результатами проведених документальних перевірок суб’єктам господарювання донараховано 119,1 млн грн узгоджених податкових зобов’язань, з яких до бюджету вже надійшло 51,3 млн грн», – зазначив Мазуренко.

Окремо він повідомив, що у ході перевірок зменшено неправомірно задекларовані підприємствами збитки на суму 1,2 млрд грн.

«У майбутніх періодах це дозволить упередити несплату зазначеного податку до бюджету на суму 230,3 млн грн. Крім цього, на 34,6 млн грн зменшено суму від’ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з ПДВ».

Також за 11 місяців 2020 року податківці області провели 1 354 фактичні перевірки платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. За результатами до підприємців-порушників податкового законодавства застосовані штрафні санкцій на загальну суму 27,4 млн грн, з яких 8,4 млн грн сплачено до бюджету.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі