Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Київщині легалізовано працю більше 16 тисяч осіб

З початку поточного року на Київщині легалізовано працю 16251 найманих осіб. Про це повідомив заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський.

«У результаті профілактичних роз’яснювальних заходів щодо неприпустимості трудової зайнятості населення без додержання норм законодавства за 11 місяців 2020 року роботодавці пристоличного регіону офіційно оформили на роботу більше 16 тисяч осіб», – зазначив Загорський.

«Загалом з початку року обсяг виплаченої їм заробітної плати склав 84,5 млн грн, з яких до бюджету надійшло 15,2 млн грн ПДФО та 18,5 млн грн єдиного внеску».

Нагадуємо, роботодавець повинен повідомити податкову службу про прийняття працівника на роботу. Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором в один із таких способів:

засобами електронного зв’язку з використанням кваліфікованого електронного підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронних довірчих послуг;
на паперових носіях разом з копією в електронній формі, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі