Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

За період січень-листопад 2020 року платники Київщини спрямували до місцевих бюджетів 1,3 млрд грн земельного податку

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

За період січень-листопад 2020 року платники Київщини спрямували до місцевих бюджетів 1,3 млрд грн земельного податку. За словами очільника податкової служби області, це на 2% або 20,2 млн грн більше за суму, що надійшла у відповідному періоді минулого року.

Зокрема, Загорський повідомив, що юридичні особи забезпечили переважно більшу частину надходжень. «Цьогоріч підприємці пристоличного регіону сплатили 1,1 млрд грн земельного податку, збільшивши суму відрахувань на 2% або 5,1 млн грн. У свою чергу, фізичні особи перерахували до місцевих скарбниць 221,6 млн грн з динамікою приросту до відповідного періоду минулого року 7% та додатковою сплаченою сумою 15,1 млн грн», – зазначив Олександр Загорський.

Найбільші суми забезпечили суб’єкти господарювання, які ведуть діяльність на території Бориспільського району 229,4 млн грн, Білоцерківського та Києво-Святошинського 207,2 та 188,5 млн грн відповідно.

Нагадуємо, нарахування фізичним особам сум плати за землю проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають платнику податку у порядку, визначеному ст.42 Податкового Кодексу, до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 Податкового Кодексу.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі