При яких розрахунках застосовується РРО/ПРРО?

49

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до ст.3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зокрема, зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом № 265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок .

Отже, РРО застосовується при розрахунках:

-Готівкою;
-Через термінал банківської установи, із застосуванням електронної платіжної системи (ЕПЗ);
-Через програмно-технічний комплекс самообслуговування (ПТКС) не банківської установи (готівка та ЕПЗ);
-У дистанційні торгівлі з ЕПЗ виключно електронні розрахунки через системи LigPay, Portmone, iPay, Приват24, Монобанк, Ощад24/7.
РРО не застосовується при розрахунках, здійснених наступним чином:
-Перерахування коштів з рахунку СГ на рахунок СГ;
-Перерахування коштів через касу банку;
-Через програмно-технічний комплекс самообслуговування (ПТКС) банку -готівка та ЕПЗ.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі