Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Повідомлення щодо оприлюднення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

На виконання вимог п.4 ст. 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради 20.11.2020 року розміщено проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік та Звіт про СЕО.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий вигляд його змісту

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Обухівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік визначає пріоритетні напрями, основні цілі, завдання та заходи розвитку громади. Програма підготовлена на основі аналізу розвитку громади за попередній період, визначає цілі, пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку на 2021 рік та середньострокову перспективу, а також заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Обухівська міська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

Громадське обговорення проекту Програми та Звіту про СЕО проводиться у період з 20.11.2020 по 19.12.2020 року включно.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Шляхом надання письмових зауважень та пропозицій (пропозиції та зауваження подані після встановленого строку громадського обговорення не розглядаються). Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

З урахуванням карантинних заходів громадські слухання не передбачені.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитись з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, в тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується проєкту документа державного планування.

З проєктом Програми та Звітом СЕО можна ознайомитись на офіційному сайті Обухівської міської ради https://obcity.gov.ua та в управлінні економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області за адресою: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Малишка, буд. 6.

г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції подавати до виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області за адресою: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, буд. 10, або на електронні поштові скриньки: vykonkom@obcity.gov.ua та ekonom_obuchivmeria@ukr.net до 19.12.2020 р. включно.

г) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

З екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення можна ознайомитись у Департаменті екології та природних ресурсів Київської ОДА (01004, м. Київ, вул. Басейна, 1/2а) та у Департаменті охорони здоров’я Київської ОДА (04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування

Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

Проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік та Звіт про стратегічну екологічну оцінку Програми розміщений в розділі «Економіка та регуляторна політика» підрозділ «Соціально-економічний та культурний розвиток міста».

Коментарі