Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ЯК СКЛАСТИ ІДЕАЛЬНЕ РЕЗЮМЕ

Резюме — це основний інструмент і помічник у пошуку роботи, свого роду візитна картка, яка характеризує кожного шукача роботи як фахівця, описує професійні знання, навички та вміння, попередній досвід роботи, функціональні обов’язки, досягнення та особисті якості. Від того, наскільки грамотно і привабливо буде складено резюме, залежить успішність працевлаштування, так як саме цей документ формує у роботодавця перше враження про потенційного працівника.

Щоб допомогти шукачам роботи правильно скласти резюме, фахівцями Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості постійно проводяться семінари та вебінари «Підготовка резюме». Черговий такий вебінар проведено 12 листопада 2020 року за допомогою Skype-зв’язку. Учасники вебінару мали змогу ознайомитись з правилами складання резюме, його видами та структурою, основними помилками, які допускаються шукачами роботи.

Безробітним наголосили, що безкоштовно отримати корисні знання і компетенції в умовах карантину, в тому числі щодо складання стандартного резюме та відеорезюме, написання супровідних листів, вони мають змогу за допомогою освітніх порталів державної служби зайнятості та її партнерів.

«Вдало складене резюме збільшує шанси на працевлаштування та отримання бажаної роботи», — такий висновок зробили учасники вебінару.

Коментарі