Онлайн серіал Мінцифри “Стартуй стартап”

123

Департамент економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації забезпечує реалізацію державної політики у сфері цифрового розвитку, електронного урядування та цифрової трансформації на території Київської області.

З метою залучення якомога більшої кількості жителів Київщини до процесу опанування цифровими навичками, підвищення рівня цифрової компетентності та використання отриманих знань в професійній діяльності та повсякденному житті інформуємо, що на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Стартуй стартап» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/startuj-startap).

Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап від ідеї до реалізації. Після перегляду серіалу ви зможете:
– Розуміти, що таке стартап і чим він відрізняється від класичного бізнесу;
– Надихнутися кейсами українських підприємців;
– Зрозуміти, як робити перші кроки для створення стартапу;
– Зрозуміти, хто може допомогти зробити стартап;
– Віднайти оптимальну бізнес-модель;
– Навчитися працювати з клієнтами;
– Навчитися інструментам стартаперів – канва, кастдев та іншим;
– Зрозуміти, як робити MVP;
– Навчитися пітчити.

Коментарі