Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Онлайн серіал Мінцифри “Стартуй стартап”

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Департамент економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації забезпечує реалізацію державної політики у сфері цифрового розвитку, електронного урядування та цифрової трансформації на території Київської області.

З метою залучення якомога більшої кількості жителів Київщини до процесу опанування цифровими навичками, підвищення рівня цифрової компетентності та використання отриманих знань в професійній діяльності та повсякденному житті інформуємо, що на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Стартуй стартап» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/startuj-startap).

Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап від ідеї до реалізації. Після перегляду серіалу ви зможете:
– Розуміти, що таке стартап і чим він відрізняється від класичного бізнесу;
– Надихнутися кейсами українських підприємців;
– Зрозуміти, як робити перші кроки для створення стартапу;
– Зрозуміти, хто може допомогти зробити стартап;
– Віднайти оптимальну бізнес-модель;
– Навчитися працювати з клієнтами;
– Навчитися інструментам стартаперів – канва, кастдев та іншим;
– Зрозуміти, як робити MVP;
– Навчитися пітчити.

Коментарі