Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Про роботу Центрів обслуговування платників на територіях, віднесених до червоного рівня епідемічних показників

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що з метою забезпечення належного виконання вимог п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2», у зв’язку з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.11.2020 про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID – 19 у містах Васильків, Обухів, Переяслав, Фастів та у Баришівському, Кагарлицькому, Миронівському, Обухівському районах, роботу Центрів обслуговування платників (далі – ЦОП) Васильківської, Обухівської, Переяславської, Фастівської, Баришівської, Кагарлицької, Миронівської ДПІ призупинено.

Наразі надання адміністративних послуг зазначеними ЦОП здійснюється виключно в онлайн-режимі. В окремих випадках послуги надаються за попереднім записом.

Графік роботи всіх ЦОП Київщини:

Понеділок – четвер з 8:00 до 17:00
П’ятниця з 8:00 до 15:45 год.
Обідня перерва з 12:00 до 12:45 год.

Надання адміністративних послуг у ЦОП здійснюється за таким графіком:

З 10:00 хв. до 17:00 (у п’ятницю до 15:45).
Субота, неділя – вихідний.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Підписуйтеся на telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі