Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Електронні сервіси на допомогу платникам податків

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує, що за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» забезпечується цілодобове надання безкоштовних електронних послуг без відвідування центрів обслуговування платників, забезпечується в режимі реального часу доступ до інформації з реєстрів та електронних систем.

Для надання допомоги платникам податків у розділі «Новини» відкритої частини Електронного кабінету розміщено серію відео уроків, в яких роз’яснюється як правильно користуватися електронними сервісами.

Електронні ключі для входу до приватної частини Електронного кабінету можна отримати в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів, а також в режимі on-line через Privat 24 ( для клієнтів АТ КБ Приватбанку)>Усі послуги>Бізнес> Електронний цифровий підпис.

Звертаємо увагу, що станом на 01.10.2020 у разі отримання нових електронних ключів при підписанні першого документа новими ключами через Електронним кабінет приєднання до Договору не відбувається.

До внесення відповідних змін до Електронного кабінету для приєднання до Договору пропонуємо рекомендувати платникам надсилати будь-який перший документ з новим електронним цифровим підписом засобами електронного зв’язку за допомогою будь-якого іншого програмного забезпечення.

Отримати безкоштовно програмне забезпечення для формування та підписання документів в електронному вигляді можна на офіційному сайті ДПС України в розділі: Електронна звітність/Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності «Єдине вікно подання електронної звітності» або за посиланням: https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist.

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Коментарі