Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

20 жовтня завершується граничний термін сплати авансового внеску з єдиного податку ФОП – платниками єдиного податку І та ІІ груп

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до п.295.1 ст.295 Податкового кодексу України, платники єдиного податку І і ІІ груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

Таким чином, 20 жовтня 2020 року завершується граничний термін сплати авансового внеску з єдиного податку ФОП, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності зі сплатою єдиного податку для І та ІІ груп.

Нагадуємо, що платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі