Передканікульний захід, або профорієнтація і нагадування про правила пожежної безпеки

152

13 жовтня, у зв’язку з тижнем з безпеки життєдіяльності рятувальники завітали до Академічноого ліцею №2 Обухівської міської ради Київської області. Рятувальники у доступній формі розповіли старшекласникам про основні правила безпечної життєдіяльності, ознайомили з особливостями оперативно-рятувальної служби, розібрались з терміном евакуація. Та поговорили про професію рятувальника та як її отримати.

В свою чергу інспектор розповіла про університети ДСНС плюси та мінуси професії, а також особливості вступу, адже маючи бажання бути курсантом (вчитись на державній формі навчання) потрібно заздалегідь готувати пакет документів для вступу та отримувати направлення безпосередньо в підрозділі ДСНС своєї місцевости.

У рамках акції учням в черговий раз нагадали номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших надзвичайних подій. Всі отримали вдосталь позитивних емоцій і найголовніша мета досягнута, адже діти усвідомили, що у багатьох випадках саме від їхніх знань, навичок та умінь залежить безпека життя і здоров’я.

Обухівський РС ГУ ДСНС

Коментарі