Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Шановні підприємці Обухівської міської об’єднаної територіальної громади, що здійснюють діяльність в сфері торгівлі, побутового обслуговування населення та громадського харчування!

Повідомляємо, що відповідно до Протоколу від 23 вересня 2020 року №34 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Обухівської міської ради на території міста Обухова застосовуються протиепідемічні заходи, передбачені для «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, а саме: з 00-00 години 21 вересня 2020 року забороняється:

– приймання відвідувачів закладами торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі;

– діяльність та надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу.

Крім того, на вході до місць проведення заходу, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, передбачених Протоколом №34 від 23.09.2020, розміщуються інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів.

Організатор заходу, власник закладу, який приймає відвідувачів, зобов’язаний контролювати їх кількість та обмежити доступ у разі перевищення допустимої кількості відвідувачів.

Із повним текстом Протоколу від 23.09.2020 №34 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Обухівської міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Обухівської міської ради.

Управління економіки
виконавчого комітету Обухівської міської ради

Коментарі