Дорогі мої земляки, жителі Обухова і Обухівської міської об’єднаної територіальної громади!

530

Місто Обухів цього року святкує свій 658-й день народження.

Від щирого серця вітаю усіх зі святом!

Кожен з нас любить рідне місто, працює на його розвиток, пишається здобутками. Наші спільні зусилля спрямовані на те, щоб життя великої родини насправді ставало якісним, дарувало радість і впевненість, кликало у завтрашній день.

Усе це стає можливим завдяки вам, дорогі обухівчани, вашому таланту, самовідданій праці, доброті і щирості сердець.

Ми сильні, бо ми єдині. Разом зможемо подолати усі перешкоди і виклики часу, зробити нашу громаду успішною і процвітаючою.

Миру і добра вам, щастя і благополуччя, злагоди і достатку!

З днем народження, рідний Обухів!

З повагою Обухівський міський голова Олександр Левченко

Дорогі мої земляки, жителі Обухова і Обухівської міської об'єднаної територіальної громади!Місто Обухів цього року святкує свій 658-й день народження. Від щирого серця вітаю усіх зі святом! Кожен з нас любить рідне місто, працює на його розвиток, пишається здобутками. Наші спільні зусилля спрямовані на те, щоб життя великої родини насправді ставало якісним, дарувало радість і впевненість, кликало у завтрашній день.Усе це стає можливим завдяки вам, дорогі обухівчани, вашому таланту, самовідданій праці, доброті і щирості сердець.Ми сильні, бо ми єдині. Разом зможемо подолати усі перешкоди і виклики часу, зробити нашу громаду успішною і процвітаючою.Миру і добра вам, щастя і благополуччя, злагоди і достатку!З днем народження, рідний Обухів!

Опубліковано Левченком Олександром Пʼятниця, 18 вересня 2020 р.

Коментарі