Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На соціальне забезпечення платники Київщини спрямували майже 7 мільярдів гривень, – Олександр Загорський

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

«З початку поточного року платники області спрямували на соціальне забезпечення 6,8 мільярда гривень єдиного внеску. Порівняно з відповідним періодом минулого року, темпи наповнення соціальних фондів зросли на 3%. У грошовому еквіваленті цей показник дорівнює 225 мільйонам гривень», – повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський.

Окремо Загорський назвав райони, чиї платники забезпечили найбільші суми зі сплати єдиного внеску. Так, у переліку лідирують суб’єкти господарювання, зареєстровані на територіях Білоцерківського управління-1,3 млрд грн, Бориспільського – 1,2 млрд грн та Києво-Святошинського – 1,1 млрд грн.

Згідно із Законом України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, єдиний внесок складає 22% до бази нарахування.
Якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, його сума розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску.

Отже, з 1 вересня 2020 року мінімальний розмір єдиного внеску становить 1100 грн на місяць (5000 грн х 22%) (3300 грн. за квартал).

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі