Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Правила безпеки життєдіяльності

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Тиждень, що минає, виявився особливим для школярів, адже стартував новий навчальний рік. У зв’язку зі збільшенням показників захворюваності на COVID-19 та карантинними обмеженнями, деякі діти змушені здобувати освіту дистанційно. Такий формат навчання дозволяє дітям та підліткам самостійно влаштовувати своє дозвілля, зокрема, коли дорослі перебувають на роботі.

Зважаючи на це, батьки повинні провести з дітьми профілактичні бесіди та навчити елементарним правилам безпеки життєдіяльності та алгоритму дій у разі виникнення чи потрапляння у ту чи іншу надзвичайну ситуацію. Інакше, через недбалість та безвідповідальність дорослих і нехтування елементарними правилами дітьми можливе виникнення трагічних подій.

Так, наприклад, 4-го вересня, на Дніпропетровщині на глибині 6 метрів та на відстані 15 метрів від берега, рятувальники виявили тіло загиблого хлопця 2004 року народження, повідомлення про зникнення якого надійшло ще 1-го вересня. Підліток пішов купатися до місцевого кар’єра в селі Старі Кодаки і зник, його речі виявили на березі водойми. Рятувальники обстежили 24 000 кв. акваторії підводної частини та 20 000 водної поверхні кар’єру, перш ніж вдалося знайти дитину.

Того ж дня у м. Дніпро в житловому секторі виникла пожежа. Прибувши до місця виклику вогнеборці встановили, що займання сталося в одноповерховому житловому будинку, унаслідок чого постраждала дівчинка 2016 року народження. Дитину з опіками тулуба та нижніх кінцівок 3 ступеня госпіталізовано до дитячої клінічної лікарні.

Шановні громадяни! Виховуйте у дитини навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з електропобутовими і газовими приладами, на водних об’єктах, у громадських місцях тощо.

У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером “101”!

Обухівський РС ГУ ДСНС

Коментарі