Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Відбулась зустріч податківців Київської області з заступником Бізнес-омбудсмена

В.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський разом із Першим заступником Володимиром Луговським зустрівся із заступником Бізнес-омбудсмена в Україні Тетяною Короткою. Участь у заході взяли також представники команди омбудсмена Владислав Жабський та Володимир Куценко.

Під час зустрічі говорили про проблемні питання, з якими підприємці пристоличного регіону звертається до Бізнес-омбудсмена, зокрема, включення платника до переліку ризикових, деталі подання таблиці даних платника, тощо. Учасники зустрічі не оминули увагою і реформування податкової служби, удосконалення адміністрування податків та розширення функціоналу електронних сервісів.

«Ми дійсно очікуємо на позитивні зміни у бізнес-середовищі. Рада бізнес-омбудсмена виступає медіатором між бізнесом та державними органами, ефективно працюючи на теренах України вже більше 5 років. За цей час нами підготовлено низку системних рекомендацій державним органам, спрямованих на поліпшення умов ведення бізнесу в Україні, більшість з яких виконана»,- зазначила Тетяна Коротка.

У свою чергу, Олександр Загорський підкреслив, що податкова служба Київщини відкрита до співпраці та спрямована на конструктивний діалог у вирішенні нагальних питань підприємців, висловивши сподівання на плідну співпрацю.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі