Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Обсяг сплати ПДВ зріс на 23%, – Олександр Загорський

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

«З початку 2020 року платники Київщини забезпечили надходження з ПДВ на суму 4 мільярда гривень. При цьому темп приросту до показника відповідного періоду минулого року дорівнює 23% або 741 млн грн», – повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський.

Із загальної суми надходжень юридичні особи спрямували до Державної скарбниці 3,9 млрд грн. Решту – 81 мільйон гривень – перерахували фізичні особи-платники ПДВ.

За наданою інформацією, з-поміж зареєстрованих на території області платників найбільші суми забезпечили підприємці, які провадять свою діяльність на територіях Києво-Святошинського управління – 895,3 млн грн, Бориспільського та Білоцерківського управлінь – 712,7 та 621,1 млн грн відповідно.

За обсягами сплати на Київщині лідирують суб’єкти господарювання з галузей оптової та роздрібної торгівлі, а також ремонту автотранспорту, сплативши до бюджету 932,5 млн грн податку на додану вартість. На другому місці – сільське, лісове та рибне господарства із сумою сплати 842 мільйони гривень. Завершує трійку переробна промисловість – майже 790 мільйонів гривень.

Загалом на території Київської області обліковується 16 937 платників податку на додану вартість. З них 15661 юридичних та 1276 фізичних осіб.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі