Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Закон №466: Особливий звітний період з податку на прибуток у виробників сільськогосподарської продукції

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466 внесено зміни до п.п.137.4.1 п.137.4 ст.137 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) з якого виключено посилання на неіснуючу статтю 209 ПКУ щодо визначення сільськогосподарської продукції як критерію для застосування особливого податкового (звітного) періоду виробниками такої продукції, який починається з 01 липня минулого звітного року і закінчується 30 червня поточного звітного року.

З набранням чинності Закону №466 таким критерієм застосовується визначення сільськогосподарської продукції, наведене у п.п.14.1.234 п. 14.1 ст. 14 ПКУ, а саме: сільськогосподарська продукція (сільськогосподарські товари) – продукція/товари, що підпадають під визначення груп 1 – 24 УКТ ЗЕД, якщо при цьому такі товари (продукція) вирощуються, відгодовуються, виловлюються, збираються, виготовляються, виробляються, переробляються безпосередньо виробником цих товарів (продукції), а також продукти обробки та переробки цих товарів (продукції), якщо вони були придбані або вироблені на власних або орендованих потужностях (площах) для продажу, переробки або внутрішньогосподарського споживання.

Таким чином, виробники сільськогосподарської продукції подають Декларацію за звітний період – півріччя 2020 року та надалі зможуть застосовувати особливий річний період, який починається з 01 липня 2020 року і закінчується 30 червня 2021 року.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі