Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Малий та середній бізнес Київщини сплатив 1,3 млрд грн єдиного податку, – Олександр Загорський

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

За сім місяців поточного року малий та середній бізнес пристоличного регіону сплатив 1,3 млрд грн єдиного податку. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Зокрема, він підкреслив, що приріст надходжень до відповідного показника минулого року дорівнює 10% або майже 117 млн грн додаткових для місцевих скарбниць коштів.

Так, станом на 1 серпня 2020 року фізичні особи-підприємці сплатили 1,1 млрд грн, забезпечивши динаміку приросту на 11% або 109 млн грн. Юридичні особи (ІІІ група) перерахували до бюджетів 144,5 млн грн, що на 3% або 4,5 млн грн більше за показник аналогічного періоду 2019 року. У свою чергу, сільгоспвиробники-спрощенці спрямували до місцевих бюджетів 108,8 млн грн. Це на 3,4 млн грн більше, аніж було сплачено торік.

Найбільші суми єдиного податку сплатили підприємці, зареєстровані на територіях Києво-Святошинського управління – 259 млн грн, Білоцерківського та Ірпінського управлінь – 231 та 194 мільйони гривень відповідно.

Окремо Загорський повідомив, що значну частку єдиного податку забезпечили ФОПи, задіяні у сферах оптової та роздрібної торгівлі, а також ремонту автотранспорту – 276,7 млн грн, інформації та телекомунікації – 273,6 млн грн, а також професійної, наукової та технічної діяльності – 140,3 млн грн.

З-поміж юридичних осіб-спрощенців найбільш популярним видом діяльності є ведення сільського, лісового та рибного господарств. Це принесло бюджетам громад Київщини 112,1 млн грн. На другому місці за обсягом надходжень – операції з нерухомим майном – 27,5 млн грн єдиного податку. Завершує трійку лідерів діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 26,8 млн грн.

Загалом на території області обліковуються 78972 фізичні та 7863 юридичні особи-платники єдиного податку.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі