Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Звітність в електронному вигляді подають 83% платників Київщини

Як зазначив очільник ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський, на сьогодні 83% або 148,6 тисяч платників податків Київщини подають звітність з використанням електронно-цифрового підпису. Динаміка приросту складає 5,1% або 14,4 тисяч суб’єктів господарської діяльності.

Найбільший відсоток подання звітності в електронному вигляді у Миронівській ДПІ (91,2%) Обухівського управління, Броварській ДПІ ( м. Бровари-89,8%, Броварський район – 87,9%) Броварського управління, Сквирській ДПІ (89,6%) та Ставищенській ДПІ (88,2%) Білоцерківського управління та Києво-Святошинській ДПІ (88,2%) Києво-Святошиського управління.

Аналізуючи у розрізі податків, лідерами подання звітності в електронному вигляді з найбільшою питомою вагою 99,8% стали платники податку на додану вартість, а це 16,9 тисяч платників. На другому місці – подання звітності з акцизного податку – 87% платників. Звітність з податку на прибуток підприємств подають 81% платників, єдиного податку – 67%.

Використання сучасних інформаційних технологій та електронних сервісів ДПС України дозволяє платникам своєчасно формувати та подавати звітність без відвідування контролюючих органів, сплачувати податкові зобов’язання, оперативно отримувати адміністративні послуги та інформацію щодо змін у податковому законодавстві.

Нагадаємо, податкова служба створила серію відеоуроків, які роз’яснюють правила використання та порядок застосування електронних сервісів за різною тематикою.

Переглянути добірку можна на офіційному вебпорталі ДПС України за посилання https://tax.gov.ua, банер «Відеосюжети» або у рубриці Головна/ Медіа-центри/ Новини.Більше інформації про зміни в податковому законодавстві на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast/

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі