Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

В МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЯ ПІДПИСАННЯ ДВОХ ВАЖЛИВИХ МЕМОРАНДУМІВ, ЯКІ Є ПЕРЕДУМОВОЮ ПРОГРЕСИВНОГО РОЗВИТКУ НАШОЇ ГРОМАДИ

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Ми йдемо в ногу з поступом інформаційних технологій, сміливо запроваджуємо їх в різних галузях нашої громади та використовуємо на практиці, беручи до уваги досвід інших міст. Місто Обухів є одним з перших, де впроваджується багато успішних проєктів та ініціатив, а з перетворенням у громаду, можливостей стало ще більше. І потреб, звісно, також.

Саме тому, підписання двох важливих документів – Меморандумів, що відбулося 18 серпня 2020 року в приміщенні міської ради, стало ще одним яскравим свідченням цього.

Першим було підписано Меморандум про співпрацю між Агенцією регіонального розвитку Київської області в особі директора Крепака Дмитра та Обухівською міською радою. Основними напрямками діяльності цієї Агенції є сприяння інноваційно-інвестиційному та соціально-економічному розвитку Київщини, пошук та супровід інвесторів, взаємодія з міжнародними фінансовими організаціями і донорами, визначення пріоритетних і стратегічних напрямків розвитку для регіонів та окремих територій, а також підтримка розвитку малого та середнього бізнесу.

В рамках цієї Угоди ми, як перспективна об’єднана громада, матимемо усі можливості для покращення інвестиційної привабливості та зможемо залучати інвесторів для притоку інвестицій.

Другим, не менш важливим моментом нашої спільної зустрічі, було підписання Угоди про взаєморозуміння та співробітництво між виконавчим комітетом Обухівської міської ради та ПАТ «ВФ Україна» («Vodafon») в особі заступника генерального директора Большакова Андрія.

Основною метою підписання цієї угоди є впровадження інноваційних проектів в галузі smart city інфраструктури, покращення комфорту, якості життя мешканців Обухівської міської ОТГ, розвитку цифрової інфраструктури. Наприклад, завдяки використанню сучасних цифрових технологій, зокрема Інтернету, на базі мереж четвертого (4G) та, в перспективі, п’ятого (5G) поколінь зв’язку, ми зможемо налаштувати послуги електронної передачі показників лічильників від підприємств, установ та організацій комунальної власності Обухівської міської ради. Також в подальшому обладнання дозволяє організувати і такі сервіси, як управління «розумним» освітленням, диспетчеризація та відслідковування транспорту на маршрутах ОТГ, гнучке та «розумне» управління світлофорами, рівень трафіку, «розумна» парковка, моніторинг стану повітря, та багато інших корисних та зручних для мешканців проектів.

Що важливо, обладнання компанії «Vodafon» дозволяє використовувати зв’язок і для вирішення таких завдань, як: віддалений моніторинг стану заповнення контейнерів для сміття; поточний стан полів для с/г виробників (моніторинг вологості/температури тощо), та багато інших.

З впевненістю можемо зазначити, що співробітництво у галузях інвестицій та інформаційних технологій є важливим, взаємовигідним та перспективним кроком для розвитку Обухівської міської ОТГ.

Коментарі