Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

6 млрд грн. Єдиного внеску перерахували платники Київщини за період січень-липень 2020 року

За період січень-липень 2020 року платники Київщини перерахували до соціальних фондів майже 6 мільярдів гривень, збільшивши показник на 163,7 млн грн порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський.

Найбільші суми на соціальне забезпечення сплатили підприємці, які ведуть свою діяльність на територіях Білоцерківського управління – 1,1 млрд грн, Бориспільського та Києво-Святошинського управлінь – по 1 мільярду гривень відповідно.

Окремо Загорський повідомив про скорочення боргу з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування: «Протягом липня поточного року у результаті співпраці між податковою службою області, Головним управлінням Пенсійного фонду та органами виконавчої влади борг з єдиного внеску зменшився на 64,3 млн грн або 10%».

Водночас ГУ ДПС у Київській області нагадує, що з метою додаткової підтримки платників податків під час карантину законодавством передбачено звільнення від сплати єдиного внеску за себе фізичних осіб – підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, та членів фермерського господарства на період з 01 березня по 31 травня 2020 року, та передбачено незастосування по останній календарний день місяця, в якому завершується дія карантину штрафних санкцій та пені за вчинені порушення законодавства з єдиного внеску.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі