Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

В ОБУХІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ 3 РАУНДУ ЗА ПРОГРАМОЮ “U-LEAD З ЄВРОПОЮ” ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЦНАПУ З ПИТАНЬ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

30-31 липня в сесійній залі Обухівської міської ради для працівників ЦНАПу та структурних підрозділів виконавчого комітету розпочалося навчання у 3 раунді за проєктом “U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку”, що стосується діяльності ЦНАПів та сфери надання адміністративних послуг для населення і електронного урядування.

На відкритті першого модулю навчання був присутній міський голова Олександр Левченко, який у своєму вітальному слові наголосив на необхідності подібних заходів та створенні установ надання адміністративних послуг, беручи до уваги той факт, що скоро до міської ОТГ буде приєднано більше 20 сіл.

В Обухові Центр надання адміністративних послуг створений ще у 2014 році. І на даний час функціонує понад 200 послуг, які можна отримати в цій установі. В числі найпоширеніших: реєстрація майна, бізнесу, місця проживання, земельні та питання будівництва. Також ведуться організаційні роботи з запровадження послуг соціального характеру.

За даною Програмою “U-LEAD З ЄВРОПОЮ”, що здійснюється на теренах України за підтримки Європейського Союзу, ЦНАП працює з 2017 року.

Звичайно така практика для нашої громади є дуже корисною та необхідною. Тим більше, якщо взяти до уваги, що незабаром до нас приєднається значна кількість населених пунктів, і постане питання надання адміністративних послуг для мешканців цих сіл.

Під час проведення трьох модулів навчання модератор Ірина Фіщук розповіла про те, яку роль відіграють органи місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізації власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг, а також якими є вимоги щодо якості адміністративних послуг і з якими типовими проблемами при отриманні цих послуг можна зіткнутися.

Коментарі