Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!!!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Інтернет-видання «Новий формат» (http://newformat.info/) запрошує Вас та вашу організацію до співпраці. Щомісячна аудиторія інтернет-видання – понад 500 тисяч унікальних користувачів. На редакційну політику не мають впливу жодні юридичні або фізичні особи, редакційна політика полягає в дотриманні політичної незаангажованості.

Видання було створене у вересні 2013 року, а ребрендінг з нинішньою назвою був проведений у вересні 2018 року. За даними гул аналітик, видання читають 56% жінок, понад 85 % людей у віці 18 до 45 років, понад 90% відвідувачів із України.

У виданні є розділ «Економіка» (рубрика «Фінансові потоки»). Вартість розміщення статті або інтерв’ю становить 300 доларів. Розміщення 1 новини – 60 доларів (1500-2000 символів з пробілами). Рубрика «Фінансові потоки» (розділу «Економіка») найбільш оптимальна для співпраці з підприємствами та установами банківського сектору. Рубрика «Нерухомість» – із забудовниками та житловими комплексами.

Ви можете замовити пакет розміщення з щомісячною платою. Пропонується два пакети: вартість розміщення 12 новин становить 600 доларів (при цьому в подарунок і як бонус Ви отримуєте дві новини), і другий пакет – 1400 доларів на місяць (6 статей та 3 новини, які йдуть Вам як бонус або подарунок).

Вартість безлімітного новинного пакета – 1500 доларів на місяць.
Безлімітний статейний пакет – 3000 доларів на місяць.
Вартість розміщення банера (наскрізного) становить 250 доларів на місяць.
Брендування вашої організації чи установи становить 2000 доларів на місяць.
Розміщення реклами в логотип – 500 доларів на місяць.
Одними з основних постачальників трафіку є: ukr.net та i.ua.

За окремим тарифом також оплачується і просування статті в соціальній мережі Фейсбук.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись за тел. 067-521-49-49, 050-250-83-05, головний редактор Малінін Володимир Сергійович.

Управління економіки виконавчого
комітету Обухівської міської ради

 

Коментарі