ПЕРСПЕКТИВИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ

153

28 липня 2020 року в приміщенні міської ради відбулася зустріч керівництва Агенції Регіонального розвитку Київської області з міським головою Олександром Левченко, секретарем міської ради Сергієм Клочко та фахівцями структурних підрозділів Обухівської міської ОТГ.

Представники Агенції Дмитро Крепак та Владислав Токменко розповіли про те, що сферою їхньої діяльності є пошук інвесторів, які можуть прийти в громаду, залишаються в ній та платять податки, пошук донорської фінансової підтримки, надання консультативної допомоги у створенні центрів підтримки бізнесу, які допомагають його започаткувати та розвивати далі.

Для нашої міської об’єднаної громади, яка в майбутньому матиме в складі нові населені пункти, такі питання є досить цікавими і актуальними. Ми маємо деякі об’єкти з різними потужностями, які в перспективі можна розглядати для залучення інвестицій.

Декілька років тому ми також розглядали можливість створення центру для підтримки бізнесу, де б можна було отримувати юридичну, бухгалтерську та іншу допомогу людям, що відкривають свою справу.

Представники Агенції зауважили, що наразі в процесі запуску пілотний проект такого центру в одному з населених пунктів Київської області. Вони готові співпрацювати та надавати консультації для створення такого центру і в нас.

Ми будемо долучатися до проектного менеджменту та розвивати нашу громаду і села, які входитимуть до її складу.

Коментарі