Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ПЕРСПЕКТИВИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

28 липня 2020 року в приміщенні міської ради відбулася зустріч керівництва Агенції Регіонального розвитку Київської області з міським головою Олександром Левченко, секретарем міської ради Сергієм Клочко та фахівцями структурних підрозділів Обухівської міської ОТГ.

Представники Агенції Дмитро Крепак та Владислав Токменко розповіли про те, що сферою їхньої діяльності є пошук інвесторів, які можуть прийти в громаду, залишаються в ній та платять податки, пошук донорської фінансової підтримки, надання консультативної допомоги у створенні центрів підтримки бізнесу, які допомагають його започаткувати та розвивати далі.

Для нашої міської об’єднаної громади, яка в майбутньому матиме в складі нові населені пункти, такі питання є досить цікавими і актуальними. Ми маємо деякі об’єкти з різними потужностями, які в перспективі можна розглядати для залучення інвестицій.

Декілька років тому ми також розглядали можливість створення центру для підтримки бізнесу, де б можна було отримувати юридичну, бухгалтерську та іншу допомогу людям, що відкривають свою справу.

Представники Агенції зауважили, що наразі в процесі запуску пілотний проект такого центру в одному з населених пунктів Київської області. Вони готові співпрацювати та надавати консультації для створення такого центру і в нас.

Ми будемо долучатися до проектного менеджменту та розвивати нашу громаду і села, які входитимуть до її складу.

Коментарі