Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Проведення аварійно-рятувльних робіт по відкриваню квартири через вікно

23 липня о 17:35 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшов дзвінок про необхідність проведення аварійно-рятувльних робіт по відкриваню квартири через вікно, що знаходиться на шостому поверсі для порятунку дитини 2019 року народження, за адресою: м. Обухів, вул Миру, 14.

Прибувши на місце виклику співробітники 16 ДПРЧ та 43 ДПРЧ за допомогою автодрабини піднялись на 6 поверх та за допомоги підручних засобів відкрили вікно та врятували дитину. О 18:10 роботи по порятунку були завершені.

На місці події працювали: черговий наряд Національної поліції у складі 2 чоловік о/с, 1 відділення 16-ДПРЧ м. Обухів у складі 4 чоловік о/с, 1 відділення на АД-30 43 ДПРЧ м. Обухів у складі 2 чоловік о/с.

Наголошуємо на тому, що малолітніх дітей не варто лишати самих, незалежно в приватному будинку, квартирі чи номері готелю, навіть на зовсім незначний час, адже для виникнення трагедії необхідно зовсім небагато. Більше того, подібна неприємність може виникнути, навіть коли дорослі виходять на балкон, а дитина випадково може захлопнути балконні двері, і лишившись без телефону на балконі з безконтрольною дитиною на яку чатують небезпеки. Отже, відповідальність – рятує життя!

Обухівський РС ГУ ДСНС

Коментарі