Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Дохід Державного бюджету зріс на 827 мільйонів гривень, – Олександр Загорський

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

За перше півріччя 2020 року платники податків Київщини перерахували 7,2 млрд грн до Державного бюджету. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Зокрема, він повідомив, що цей показник зріс на 827 млн грн або 13% порівняно з відповідним періодом минулого року.

Загорський також зазначив, що найбільші суми податкових платежів надійшли від суб’єктів господарювання, які ведуть свою діяльність на територіях обслуговування Києво-Святошинського управління – 1,4 млрд грн, Бориспільського – 1,1 млрд грн., а також Білоцерківського управління – 963 млн грн.

У розрізі основних платежів очільник податкової служби пристоличного регіону повідомив, що традиційне лідерство має сплата ПДВ. Так, за період січень – червень платники забезпечили надходження на суму 3,5 млрд грн. Це на 645 млн грн або 23% більше, аніж було сплачено у січні-червні 2019 року.

Зі своїх доходів мешканці регіону сплатили 1,6 млрд грн ПДФО з темпом приросту до відповідного періоду 2019 року майже 100 млн грн або 7%.

На третьому місці за обсягом надходжень – податок на прибуток підприємства. За перше півріччя бізнес спрямував до державної скарбниці 1,5 млрд грн, збільшивши суму сплаченого податку на 92,5 млн грн або 7%.

На підтримку збройних сил України платники Київщини спрямували 433,5 млн грн, що на 15 млн грн перевищує надходження того самого періоду 2019 року.

ГУ ДФС у Київській області

Коментарі