Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Підсумки кампанії «Декларування 2020»

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Обухівске управління ГУ ДПС у Київській області за попередніми результатами кампанії декларування доходів та майнового стану, яка цього року закінчилася 30 червня, повідомляє, що майже 670 жителів території обслуговування прозвітували про отримані статки у 2019 році. Загальна сума доходів склала 399 мільйонів гривень.

За поданими деклараціями визначено податкові зобов’язання до сплати в бюджет у розмірі понад 7 мільйонів гривень. Із зазначеної суми 6,7 мільйона гривень – це податку на доходи фізичних осіб та майже 1 мільйон гривень – військовий збір.

Доходи у понад 1 мільйон гривень задекларували 35 жителів території обслуговування, загальна сума отриманих ними статків склала майже 350 мільйонів гривень.

Головними джерелами отриманих доходів стала спадщина та дарування майна, здача в оренду нерухомості та інвестиційний прибуток.

Також понад 330 громадян подали декларації з метою реалізації права на податкову знижку, яка у сукупності становить 0,8 мільйона гривень.

Нагадуємо, що операцію з поверненням коштів, як компенсацію витрати, які підлягають відшкодуванню, можна зробити до кінця поточного року. Повернення частини сплаченого податку на доходи фізичних осіб у разі використання права на податкову знижку здійснюється протягом 60 календарних днів після подання декларації громадянином.

Обухівське управління

Коментарі