Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Підсумки кампанії «Декларування 2020»

Обухівске управління ГУ ДПС у Київській області за попередніми результатами кампанії декларування доходів та майнового стану, яка цього року закінчилася 30 червня, повідомляє, що майже 670 жителів території обслуговування прозвітували про отримані статки у 2019 році. Загальна сума доходів склала 399 мільйонів гривень.

За поданими деклараціями визначено податкові зобов’язання до сплати в бюджет у розмірі понад 7 мільйонів гривень. Із зазначеної суми 6,7 мільйона гривень – це податку на доходи фізичних осіб та майже 1 мільйон гривень – військовий збір.

Доходи у понад 1 мільйон гривень задекларували 35 жителів території обслуговування, загальна сума отриманих ними статків склала майже 350 мільйонів гривень.

Головними джерелами отриманих доходів стала спадщина та дарування майна, здача в оренду нерухомості та інвестиційний прибуток.

Також понад 330 громадян подали декларації з метою реалізації права на податкову знижку, яка у сукупності становить 0,8 мільйона гривень.

Нагадуємо, що операцію з поверненням коштів, як компенсацію витрати, які підлягають відшкодуванню, можна зробити до кінця поточного року. Повернення частини сплаченого податку на доходи фізичних осіб у разі використання права на податкову знижку здійснюється протягом 60 календарних днів після подання декларації громадянином.

Обухівське управління

Коментарі