Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Роботодавці, які припиняли свою діяльність у період карантину, ще можуть подати заяву на отримання допомоги по частковому безробіттю на своїх працівників, а також на себе

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Загалом станом на 13 липня 2020 року 252 роботодавці Обухівщини подали заяви до Обухівської міськрайонної філії на допомогу по частковому безробіттю у період карантину.

На сьогодні прийнято 217 позитивних рішень щодо виділення коштів для здійснення виплат допомоги по частковому безробіттю, з них 196 – це ФОПи, які не мають найманих працівників та 21 роботодавцю для здійснення виплат допомоги 144 працівникам. Ще 25 роботодавців очікують рішення комісії.

Нагадуємо, що виплати по частковому безробіттю можуть отримати представники малого, середнього бізнесу, а також і фізичні-особи підприємці, які не мають найманих працівників.

Допомога доступна для тих роботодавців, які: зупинили або ж скоротили свою діяльність через карантин; сплачували ЄСВ упродовж 6 місяців, що передують даті зупинення чи скорочення діяльності та звернулись до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Консультацію щодо отримання допомоги по частковому безробіттю можна отримати в Обухівській міськрайонній філії Київського ОЦЗ
за телефоном (04572) 5-36-73, 5-36-72 та 5-36-71.

Коментарі