Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Пожежна безпека для дітей

Пожежі є найбільш руйнівним видом стихійних лих для людства. Щорічно вони не тільки завдають матеріальної шкоди, а й позбавляють людей здоров’я і навіть життя.

Особливо вразливі в таких ситуаціях діти – вони не володіють необхідними навичками виживання в екстремальних ситуаціях і часто просто намагаються сховатися від вогню під ліжком або у шафі. Сьогодні ми розповімо, що кожна дитина повинна знати про пожежну безпеку.

Як розповісти дітям?

Оптимальний спосіб, за допомогою якого можна донести до дітей основні правила поведінки на пожежі, залежить від віку дитини дітям дошкільного віку найкраще підходять ігрові сценарії, постановки, казки та оповідання, аматорські вистави за участю дітей та інші легкі і максимально доступні форми передачі знань і навичок.

Школярам молодших класів можна запропонувати навчальні уроки з елементами малювання. В якості об’єктів для замальовки можна використовувати знаки пожежної безпеки з поясненням їх сенсу, плани евакуації з будівлі школи та інші схеми. Для старшокласників можна влаштовувати зустрічі зі співробітниками служб порятунку, квести і завдання на об’єктах, використовувати пожежний інвентарь і вогнегасники.

Але в період карантину та літніх канікул питанням пожежної безпеки можуть зайнятися лише батьки. Отже, разом з дітьми можна оговорити наочність – візуальний контент, та разом розібрати важливу інформацію.

Обухівський РС ГУ ДСНС

Коментарі