Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Новації в застосуванні реєстраторів розрахункових операцій

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

За п’ять місяців 2020 року суб’єктами господарювання території обслуговування Обухівського управління зареєстровано 128 реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та 594 книги обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок.

Обухівське управління Головного управління ДПС у Київській області нагадує, що Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі та послуг» та №129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» надали можливість використовувати замість традиційних РРО спеціальні програми призначені для реєстрації розрахункових операцій – програмні РРО.

Починаючи з 1 серпня 2020 року усі користувачі РРО, за бажанням, можуть отримати безкоштовне програмне рішення від ДПС або придбати будь-який інший програмний РРО.

З новаціями щодо застосування РРО всі бажаючі можуть ознайомитись на офіційному сайті Державної податкової служби України за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/novitni-rro.

Довідки щодо процедури реєстрації РРО платники податків можуть отримати в центрах обслуговування платників Обухівської ДПІ за телефоном (04572) 7-04-89; Кагарлицької ДПІ за телефоном (04573) 6-11-60; Миронівської ДПІ за телефоном (04574) 5-22-42; Богуславської ДПІ за телефонами (04561) 5-28-88.

Обухівське управління

Коментарі