Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину

413

Система безоплатної правової допомоги у співпраці з органами державної влади, громадськими організаціями та міжнародними партнерами реалізує ряд проєктів у сфері захисту прав дітей. Один з них – Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину.

Цього року проєкт поширено на всю Україну. Успішне проходження програми відновного правосуддя для неповнолітніх є підставою для того, щоб дитину звільнили від кримінальної відповідальності.

У рамках проєкту Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) підготував анімаційне відео
для інформування про можливості та досягення цієї програми.

Анімаційне відео про Програму відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину

Система безоплатної правової допомоги у співпраці з органами державної влади, громадськими організаціями та міжнародними партнерами реалізує ряд проєктів у сфері захисту прав дітей. Один з них – Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину. Цього року проєкт поширено на всю Україну. Успішне проходження програми відновного правосуддя для неповнолітніх є підставою для того, щоб дитину звільнили від кримінальної відповідальності.У рамках проєкту Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) підготував анімаційне відео для інформування про можливості та досягення цієї програми. UNICEF Ukraine

Опубліковано Міністерство юстиції України Пʼятниця, 19 червня 2020 р.

 

Коментарі