Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Рятувальники нагадують, щоб літній відпочинок був приємним та головне безпечним

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Шановні мешканці міста та району намагайтесь виконувати правила безпеки під час літньої спеки, а саме:

намагайтесь не знаходитися на вулиці у період підвищеної сонячної активності (з 11.00 до 16.00);

знаходячись на пляжі, чергуйте час перебування на сонці з відпочинком у тіні та купанням;

де б ви не знаходились, завжди майте з собою достатню кількість; питної води;
влітку надягайте просторий одяг, який не ускладнює дихання, бажано, світлих кольорів.

Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю дітей.

У зв’язку з цим, Обухівський РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до батьків, з проханням не залишати дітей без нагляду! Особливо у літній період пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів. Виховувайте у малечі навички культури безпечної, поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неочікувана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчать підростаюче покоління правилам безпеки.

Дотримання цих елементарних правил суттєво підвищує ваші шанси не потрапити у надзвичайну подію та зберегти своє життя і здоров’я!

Обухівський РС ГУ ДСНС

Коментарі