Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ: ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ ПОКИ НЕ БУДЕ

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Кабінет Міністрів України продовжив дію карантину з 22 травня по 22 червня 2020 року відповідно до постанови від 20.05.2020 р. №392, у якій передбачено послаблення або припинення протиепідемічних заходів на території регіонів на підставі рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Але такі рішення будуть прийматися лише з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні одночасно трьох ознак: інцидентності – загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення, яка має становити менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення; завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я – потрібен показник менше ніж 50% та середня кількість ПЛР-тестувань – це понад 12 тестувань на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів.

Враховуючи усі ці ознаки, за період 15-22 травня 2020 року у Київській області маємо показники: інцидентність – 13,9 особи на 100 тис. населення, завантаженість ліжок – 8,9% та середню кількість ПЛР-тестувань – 19,2 шт. на 100 тис.

Таким чином, у Київській області поки не буде послаблення карантину через те, що кількість підтверджених випадків COVID-19 на 100 тис. населення перевищує допустиму норму.

22 травня 2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Обухівської міської ради.

Якщо брати до уваги статистичні дані кількості населення Обухівської міської ОТГ станом на 01.05.2020 р., це – 33 035, а фактично проживає значно більше мешканців, то у процентному відношенні показники інцидентності для нашої громади мають становити менше 4-х нових випадків зараження COVID-19 протягом останніх 7 днів.

Але за даними КНП ОМР «Обухівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги» та Обухівського районного відділу лабораторних досліджень станом на 22.05.2020 р. в громаді зафіксовано 12 підтверджених випадків.

Саме тому було прийняте рішення поки що не запроваджувати послаблення протиепідемічних заходів на території Обухівської міської об’єднаної територіальної громади та щоденно проводити моніторинг епідемічної ситуації. У разі покращення сприятливих епідемічних умов на території нашої громади рішення про послаблення карантину буде прийнято негайно.

Також доводимо до відома, що станом на 22 травня 2020 року кількість підтверджених випадків на території громади – 108 осіб, хворих – 67, одужало – 38 осіб, померло – 3.

З великим проханням звертаємося до мешканців громади дотримуватися усіх протиепідемічних заходів та ставитися з розумінням до усіх тимчасових обмежень. Бережіть своє здоров’я та здоров’я тих, хто поруч!

Коментарі