НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

379

ШАНОВНА ОБУХІВСЬКА ГРОМАДО!

Вітаю з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

Воно відзначається в третій четвер травня. У 2020 році День вишиванки припав на 21 травня.

Свято було засноване у Чернівцях в 2006 році. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції «Всесвітній день вишиванки», і прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету, але в подальші роки свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора з усього світу, а також усі охочі підтримати Україну.

Вишиванка — наша національна святиня. Це своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та символами народу. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати і розвивати!

Зичу усім міцного здоров’я, великої духовної сили та мудрості, добробуту та злагоди у кожну родину, а нашій рідній Україні – миру і процвітання!

З повагою Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі