Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Роботу непродовольчих ринків офіційно дозволено

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

14 травня на позачерговому засіданні Уряд ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.

Такі зміни дозволять повне торговельне обслуговування населення, зокрема, через роботу непродовольчих ринків, які працюватимуть за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинів.

Нагадаємо, 13 травня Асоціація міст України з метою зниження соціальної напруги та беручи до уваги необхідність розв’язання проблеми підтримки бізнесу в умовах карантину звернулась до Прем’єр-міністра щодо відновлення роботи непродовольчих ринків. Уряд 4 травня вніс зміни до постанови № 211 від 11.03.2020 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в частині послаблення карантинних заходів. Зокрема, з 11 травня дозволено здійснювати торговельну діяльність в супермаркетах, торгово-розважальних комплексах, магазинах. Але залишилася заборонено торгівля на непродовольчих ринках, які працюють на відкритих просторах, що викликало незадоволення підприємців. Адже вони вже два місяці не мають змоги працювати та годувати свої сім’ї і, як наслідок, платити комунальні послуги та податки.

Більше інформації на сайті АМУ: https://www.auc.org.ua/novyna/amu-zvernulasya-do-premyer-ministra-shchodo-vidnovlennya-roboty-neprodovolchyh-rynkiv

Виконавча дирекція Київського регіонального відділення
Асоціації міст України

Коментарі