Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Вебінар – сучасна форма спілкування з шукачами роботи

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Карантин змінив формат діяльності служби зайнятості. Профінформаційні заходи та профорієнтаційне консультування почали проводитись в онлайн форматі.

Сьогодні, 14 травня в Обухівській міськрайонній філії Київського ОЦЗ у відбувся перший інформаційний Skype-вебінар на тему «Особливості обслуговування клієнтів служби зайнятості під час карантину». Фахівець з профорієнтації Каріна Сільченкова ознайомили учасників вебінару з послугами служби зайнятості, проінформували про особливості роботи служби зайнятості в дистанційному режимі, розповіла про порядок призначення допомоги по безробіттю в період карантину.

Безробітним було презентовано електоронні сервіси служби зайнятості. Запропонували скористатися:
– сайтом Державної служби зайнятості (https://www.dcz.gov.ua);
– освітнім порталом Державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua), який містить онлайн-курси, семінари, дистанційні програми, які подаються у відео форматі;
– онлайн-платформами «Моя професія: консультаційна мережа» (https://myprofession.com.ua) та
– платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості (http://profi.dcz.gov.ua/), де кожен бажаючий може пройти тестування та визначитись з вибором професії.

По завершенню вебінару всі охочі мали можливість індивідуально проконсультуватися з фахівцем та отримали відповіді на хвилюючі запитання.

Коментарі