Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Декларанти відзвітувалися про 100,3 мільйони гривень доходів за 2019 рік

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Обухівське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що станом на 1 травня 2020 року подано 178 декларацій про отримані у 2019 році доходи. Сума задекларованих декларантами доходів перевищує 100,3 мільйони гривень.

Саме відповідальна позиція громадян, котрі вже відзвітувалися про доходи, дозволить бюджетам залучити 2,4 мільйони гривень ПДФО та 0,5 мільйона гривень військового збору.

Враховуючи низку обмежувальних заходів, що запроваджені в зв’язку з пандемією COVID-19, фахівці Обухівського управління рекомендують громадянам, котрі ще не подали звітні декларації за минулий рік, скористатися можливостями Електронного кабінету.

Спеціально створений сервіс в Електронному кабінеті дозволяє сформувати декларацію з частково заповненими даними на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого і рухомого майна.

Нагадуємо, що про особливості та перебіг нинішньої деклараційної кампанії кожен може ознайомитися у тематичному банері «Деклараційна кампанія 2020», у якому містяться інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо подання декларації про доходи.

Річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня 2020 року.

Обухівське управління

Коментарі