Інформування

310

Як відомо, загальнонаціональний карантин продовжено урядом до 24 квітня. Але життя в країні не може взагалі завмерти. Щонайменше повинні працювати продуктові магазини, аптеки, банківська система. Кабмін дозволив діяльність відповідних суб’єктів господарювання за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.

З цього приводу 06 квітня 2020 року в приміщенні міської ради відбулася спільна нарада представників влади та керівників магазинів, які здійснюють господарську діяльність на території Обухівської міської об’єднаної територіальної громади (магазин «Продукти 697» ТОВ «АТБ – Маркет»; супермаркет «Фуршет» ДП «Рітейл Вест»; гіпермаркет «Велмарт» ТОВ «Фудком»; маркет «Пчелка» ТОВ «Легіон 2015», магазин «Наш край» ТОВ «Три Д торгівля»; магазин «Наш край» ТОВ «Продовольчий край»).

Участь у нараді приймав заступник начальника управління – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Обухівського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області Третяк В.І.

Обговоренню підлягали питання щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм при роботі торговельних закладів, а саме: обмеження кількості відвідувачів в торговій залі з розрахунку 1 чоловік на 1 кв.м; встановлення ємкості з антисептичними засобами, які мають дозатори для обробки рук відвідувачами та серветки для проведення обробки ручок кошиків та візків; забезпечення роботи персоналу в захисних масках та гумових рукавичках, які необхідно замінювати кожні 2 години; створення умов для дотримання правил особистої гігієни персоналом, забезпечення їх в достатній кількості милом, антисептиком, захисними масками, рукавичками тощо.

Заступником начальника управління – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Обухівського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області Третяком В.І. було наголошено на тому, що до реалізації в магазинах допускати лише товари в промисловій тарі або попередньо розфасовані в закладі, визначити та відмітити маршрути відвідувачів, заборонити продаж в режимі самообслуговування вагових продовольчих товарів, подальша термічна обробка яких не передбачена; в кінці робочої зміни забезпечити обов’язкове генеральне прибирання всіх приміщень та торгівельного обладнання з використанням миючих та дезінфікуючих засобів тощо.

Керівникам маркетів були роздані розроблені пам’ятки щодо дотримання правил здійснення торгівлі на час карантину у закладах торгівлі.

Закликаємо всіх громадян України активно слідувати рекомендаціям Міністерства охорони здоров’я та Всесвітньої організації охорони здоров’я, вимогам комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Обухівської міської ради, а також дотримуватися правил карантину, щоб вберегти не лише себе, а й своїх близьких. Залишайтеся вдома і будьте здорові!

Управління економіки виконавчого комітету міської ради

Коментарі