Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Година Землі 2020

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Година Землі (28 березня з 20.30 до 21.30), найбільша світова ініціатива на підтримку Планети, фізично відзначатиметься в цьому році по домівках. Наша увага – на збереженні життів – власного та близьких. І це найприродніша риса кожної живої істоти на Планеті.

За історію Години Землі, понад 80 українських міст долучались до її підтримки. І це було неймовірно! В цьому році міста та міські організації виконують особливу місію, докладаючи зусиль до збереження людських життів та добробуту. І це неймовірно важлива робота, напевно, найважливіша з усіх на цей час.

І саме в такі часи нам так необхідні символи та приводи для об’єднання.

Година Землі, як і раніше, – символічне вимкнення на одну годину зайвого освітлення, зокрема біля визначних споруд-символів. Час для відчуття себе дітьми цієї неймовірної Планети. Але, головне, – це імпульс для розвитку, освіти та осмислення звичок – власних, родини, компанії та цілої країни заради життя в гармонії з природою.

В цьому році відзначення буде виглядати не так, як в минулі роки, але сучасний світ надає багато можливостей. І ми підготували пам’ятку для міст та селищ з порадами про те, як долучитись до Години Землі та запропонувати містянам долучитись до неї. Ми знаємо, що ця Година здатна об’єднувати та розширювати сприйняття власного світу.

А це те, що так необхідно!

Будь ласка, дізнайтесь більше про Годину Землі на офіційній сторінці та завантажте пам’ятку з порадами для міст щодо підтримки Години Землі 28 березня.

Коментарі